neoprenový oblek ARCTIC

Běžná cena: 8 669 Kč

Akční cena: 3 872 Kč

Bez daně: 3 200 Kč

Dostupnost:2

Rychlý náhled

Výrobce: AQUATA
Model: ACOV

Dostupné varianty:

* Velikost / Typ:

Neoprenový kombinéza ARCTIC je vyrobena z 6,5 mm silného neoprenu aquata-ceraics. Kombinéza je z vnitřní strany potažena plyšem. Veškeré spoje, jak vnitřní, tak i vnější jsou šity slepým stehem. Lepené spoje jsou třikrát lepené. Kobinéza se uzavírá horizontálním vodotěsným kovovým zipem umístěným na zádech. Manžety v oblasti nohou a zápěstí jsou dvojité. Vrchní neoprenové manžety v oblasti kotníků a zápěstí se uzavírají plastovými zipy. Kolena jsou zesílena systémem Printpad. V oblasti páteře a ledvin je umístěna ochrana Spinpad Plus. Oblek je dodáván spolu s oddělenou kuklou, která je vybavena obličejovou manžetou.

Kombinéza ARCTIC je koncipovaná pro chladnější teplotu vody a se svým suchým kovovým zipem je téměř tak těsná jako suchý oblek a má i mimořádně dlouhou životnost. 

materiál
tloušťka 6,5 mm
materiál neopren
popis vnitřní strana neoprenu potažena plyšem
ostatní
kukla oddělená
zip vodotěsný horizontální kovový na zádech
monošort / blůza není součástí obleku
ostatní manžety v oblasti nohou a zápěstí jsou dvojité - vrchní neoprenové manžety v oblasti kotníků a zápěstí se uzavírají plastovými zipy; kolena jsou zesílena systémem Printpad; oblast páteře a ledvin je chráněna Spinpad Plus

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Text recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže: